S kódem LETO10 získáte do 30.6. slevu 10% na Váš nákup

Dámský náramek z minerálů

335 Kč
Skladem (1 ks)

Kunzit, Opál, Růženín, Hemimorfit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kunzit

Léčebné užití: uvolňuje svaly a stres, mírní bolest kloubů,
působí na oběhový systém a nervy, neutralizuje následky anestezie, posiluje imunitu, proti depresím, položený na solar potlačuje paniku.
Užití: relaxace, klid, ochrana, uzemnění

Znamení zvěrokruhu:   Býk, Váhy, Ryby

Opál

Užití: štěstí, síla, peníze, krása, duševní rozvoj
Léčebné využití: 
léčí infekce a horečky, blahodárně působí na zrak, odstraňuje premenstruační syndrom, pomáhá při porodu, čistí krev a ledviny a dodává celkovou sílu k životu.

 Znamení zvěrokruhu: beran, rak, štír, střelec, vodnář, kozoroh

Růženín

Léčebné užití: má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce,
jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.
Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

Znamení zvěrokruhu: Váhy, Býk

Hemimorfit

Léčebné užití: Tlumí bolesti všeho druhu, díky němu ustupují migrény a svalové křeče. Ulevuje od úzkosti a posiluje srdce. Léčí, pásové i klasické opary, popáleniny a hormonální nerovnováhu.

Znamení zvěrokruhu: Váhy

Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte buď svého praktického lékaře, popř. příslušného ambulantního specialistu! Vezměte, prosíme, na vědomí, že neexistují žádné minerály a drahé kameny, které by měly fyzický účinek proti rakovině, leukémii a dalším zhoubným nemocem, stejně tak nemocem, které by mohly mít negativní dopad na zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské
Barva: Růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: