Esenciální olej - Šalvěj bílá

75 Kč
Skladem (3 ks)

pročišťuje vzduch

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Esenciální olej z bílé šalvěje je destilován párou z intenzivně vonících listů rostliny Salvia apiana, původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika, vyskytující se převážně na pobřeží jižní Kalifornie a Baja California. Silná, štiplavá, kafrová vůně bílé šalvěje bude známa všem, kdo tuto bylinu využívají při ceremoniálních očistných rituálech.

Bílá šalvěj se tradičně používá k výrobě šmouhových tyčinek pro ceremoniální účely a je široce používána Indiány v jižní Kaliforniii jako bezmýdlový šampon a oplachový kondicionér. V některých tradicích se věří, že má svou vlastní velmi silnou energii, která je nejen schopna vyčistit negativní energii, ale také získat energii pozitivní.

Esenciální olej z bílé šalvěje je skvělým pomocníkem pro ty, kterým vadí zápach z kouření. Olej z bílé šalvěje vyčistí vzduch v místnosti. Bílá šalvěj bývá také častou složkou směsí pro podporu dýchání.

Tento esenciální olej je vhodný do směsí, které pomáhají čistit drobná poranění, ulevují od bolesti a pomáhají při hojení zánětů a kůže. Je to skvělá volba pro podporu celkového zdraví a výživy pokožky. Jeho uklidňující účinky mohou dokonce pomoci při kousnutím nebo bodnutím hmyzem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Objem: 5 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: