Indikační olej - Feminol

119 Kč –16 %
Feminol
119 Kč –16 % 100 Kč
Skladem (3 ks)

zmírňuje příznaky menopauzy

Spotřebujte nejlépe do: 11/2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Feminol je vhodný při symptomech menopauzy.

Směs obsahuje: geránium, grapefruit, fenykl, neroli.

Pro ženu je klimakterium často nepříjemné období hormonálních změn, které provází také negativní vegetativní a psychické příznaky. Ty lze pozitivně ovlivnit aromaterapií.

Z jednodruhových esenciálních olejů lze vytvářet také směsi, ve kterých se jednotlivé složky navzájem ovlivňují a na základě tzv. synergického efektu zesilují své působení.

ISEO (indikační směsi esenciálních olejů) jsou speciálně připravené z vybraných čistých 100% esenciálních olejů a určené k pomoci při řešení konkrétního zdravotního problému prostřednictvím aromaterapie. Jelikož je to velmi složitá dovednost, jsou ISEO vhodné i pro ty, kteří nemají s aromaterapií zkušenosti. Název přípravku by měl napovědět, na který problém je směs určena.

Je zajímavé, že většina nejcennějších olejů z hlediska účinků (anýz, fenykl, niaouli, tymián, tea tree a další) nemusí vonět příliš libě. Proto ani některé ISEO nemusí každému  příjemně vonět, avšak na účincích to nic nemění.

Aplikace je stejná jako u běžných esenciálních olejů (aromalampa, inhalace, masáže, koupele, odpařovače, zvlhčovače apod.)

Spotřebujte nejlépe do: 11/2022

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Indikační oleje
Objem: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: