Indikační olej - Relaxol

125 Kč
Skladem (1 ks)

uklidňuje a harmonizuje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxol je vhodný k relaxaci.

Směs obsahuje: elemi, pačuli, palmarosa, rozmarýn.

Neustálé povinnosti v práci, v rodině nebo ve společnosti mohou způsobovat stavy zvýšeného stresu. Následkem toho mohou být vážné zdravotní potíže, které postihují stále více lidí. Můžete jim však účinně předcházet, pokud si kvalitně odpočinete a zrelaxujete tělo i mysl. K tomu Vám pomůže aromaterapeutický přípravek Relaxol.

Z jednodruhových esenciálních olejů lze vytvářet také směsi, ve kterých se jednotlivé složky navzájem ovlivňují a na základě tzv. synergického efektu zesilují své působení.

ISEO (indikační směsi esenciálních olejů) jsou speciálně připravené z vybraných čistých 100% esenciálních olejů a určené k pomoci při řešení konkrétního zdravotního problému prostřednictvím aromaterapie. Jelikož je to velmi složitá dovednost, jsou ISEO vhodné i pro ty, kteří nemají s aromaterapií zkušenosti. Název přípravku by měl napovědět, na který problém je směs určena.

Je zajímavé, že většina nejcennějších olejů z hlediska účinků (anýz, fenykl, niaouli, tymián, tea tree a další) nemusí vonět příliš libě. Proto ani některé ISEO nemusí každému  příjemně vonět, avšak na účincích to nic nemění.

Aplikace je stejná jako u běžných esenciálních olejů (aromalampa, inhalace, masáže, koupele, odpařovače, zvlhčovače apod.)

ISEO jsou vhodné pro děti od tří let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Indikační oleje
Objem: 10 ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 21.10.2020
Krásně voní. Veliká spokojenost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: