Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Kupující má právo od kupní smlouvy odstoupit. Lhůta pro odstoupení od smlouvy činí 14 dnů ode dne převzetí zboží.

Stáhněte si prosím formulář, vyplňte ho a odešlete nám ho podepsaný a oskenovaný na emailovou adresu info@darkybella.cz nebo vytisknutý v listinné podobě na adresu: Zuzana Klárová - Dárky Bella, Rybova 1902/20, 500 09 Hradec Králové

formulář pro odstoupení od smlouvy

O přijetí Vašeho formuláře Vás budeme informovat.

Zboží nám prosím následně vraťte do 14 dnů od odstoupení od smlouvy nepoškozené, neznečištěné a dobře zabalené (kupující nese náklady spojené s vrácením zboží prodávajícímu).

Po obdržení Vámi zaslaného zboží zpět Vám nejpozději do 14 dnů vrátíme peněžní prostředky včetně nákladů na dodání zboží (pokud jste zvolili jiný než nejlevnější způsob dopravy, který nabízíme, vracíme náklady na dodání zboží v ceně nejlevnějšího způsobu dodání). 

Vrácení zboží zpět přes Zásilkovnu

Budete-li si přát vrátit nám zboží prostřednictvím společnosti Zásilkovna, kontaktujte nás a my vám odešleme vratkový kód. Po obdržení kódu už jen stačí přinést balíček na jakékoliv podací místo Zásilkovny a obsluze nahlásit tento kód. Obsluha na základě kódu vygeneruje štítek a ten nalepí na zásilku a následně nám balíček doručí.